A-Z’ye proje

Atık su sistemlerimize ve duvar koruyucularımıza ek olarak size paket şeçenekleride sunuyoruz. Alanlarında uzman yetkilendirilmiş uygulayıcı , zemin kaplama , zemin kesme ve montaj şirketleriyle yıllardır süren işbirliğimiz sayesinde size kaliteli hizmet veriyoruz. Ürünlerimiz uzman ekibimiz tarafından projelerinize göre kusursuz bir şekilde montajlanır ve yerleştirilir.

Yapılan işlemler:

  • Atık su hat projelendirmelerinin yapılması
  • Zemin kesme işlemleri
  • Paslanmaz drenaj kanallarının montajı ve yerleştirilmesi
  • Paslanmaz drenaj kanallarının kanalizasyona bağlanması
  • Taban betonlama işlemi
  • Fayans ve endüstriyel zemin kaplama işlemleri
  • Paslanmaz duvar koruyucu ürünlerinin takılması

Zemin kesme:
Bütün projeleriniz için , paslanmaz drenaj kanallarının yerleşimleri için gerekli zemin kesme işlemlerini kendi ekibimiz veya yetkilendirilmiş bir şirketle işbilirği yaparak düzenleyebiliriz.

Paslanmaz çelik drenaj kanallarının montajı ve yerleştirilmesi.
Lazer ölçüm sistemleriyle birlikte drenaj kanallarının kusursuz bir şekilde yerleşimleri yapılır.

Drenaj kanallarının ve atık su hattının kanalizasyona bağlanması

Endüstriyel Zemin Kaplama

Endüstriyel zemin kaplamaları kimyasal maddelere dayanıklı ve uzun ömürlüdürler. Bu zeminler kaymaz bir üst tabakaya sahiptir. 8 farklı renk şeçeneği sunar. Krem , yeşil, gri, turuncu, kırmızı, sarı, mavi, ve kahverengi şeçenekleri mevcuttur. Tüm renkler parlak ve mat yüzey olarak düzenlenebilir.

Endüstriyel zemin kaplamaları asetik asit, laktik asit, oleik asit, sitrik asit, metanol ve çok çeşitli yağlar, tuzlar ve inorganik asitler gibi çok sayıda ph değeri yüksek kimyasal maddeye karşı mükemmel direnç sağlar. Bu zemin kaplamaları sertifikalı uygulamacılarımız tarafından düzenlenmektedir.

Endüstriyel altıgen karo zeminler.
Seramik sanayi zeminleri gıda endüstrisi için idealdir. Tanınmış endüstriyel zemin kaplama şirketleriyle en doğru ürünü tedarik etmekteyiz. Bu zeminler yüksek mekanik ve termal yüklere karşı dayanıklıdır. Aynı zamandan kimyasal asitlerede daynıklıdırlar.

Paslanmaz çelik panel ve duvar koruyucuları

Daha fazla bilgi için bizi bu +90 (0) 549 276 59 54 telefon numarasından arayabilirsiniz veya info@fenicromdrain.com adresinden bize e-posta gönderebilirsiniz.